لباس بله برون ؛ نکات انتخاب و خرید + 7 مدل جدید

لباس بله برون ؛ مدل های جدید 2024 + نکات انتخاب و خرید

انتخاب کردن لباس بله برون، از انتخاب و خرید لباس عروسی یا عقد، سخت‌تر است. زیرا باید به موارد زیادی توجه داشته باشید تا بتوانید مناسب‌ترین لباس را برای این مراسم انتخاب کنید. ازآنجایی‌ که مراسم بله برون یک مراسم نیمه‌رسمی است، نباید لباس مجللی مانند لباس عروس در این مراسم بپوشید. اما باید از پوشیدن لباس‌های عادی و روزمره نیز در این مراسم خودداری کنید. این موضوع سبب می‌شود تا برای انتخاب مدل لباس برای مراسم بله برون ، دچار سردرگمی شوید. به‌ همین دلیل ما در این مقاله از سایت عروسیمون، به‌ سراغ حل این مشکل رفته‌ایم و نکات مهمی که برای خرید لباس مناسب بله برون نیاز دارید را در اختیار شما قرار داده‌ایم. همچنین، جدیدترین مدل‌های لباس بله برون را نیز به شما معرفی کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم در این مقاله همراه ما باشید تا بتوانید بهترین و مناسب‌ترین لباس بله برون ساده و شیک خود انتخاب کنید.

سایت عروسیمون مرکز تخصصی معرفی خدمات عروسی و راهنمای جامع برگزاری مراسم عقد و عروسی است که تمام اطلاعات لازم از مراسم خواستگاری تا بعد از عروسی را در اختیار زوج‌های جوان قرار می‌دهد.اگر به دنبال مدل لباس بله برون 2024 هستید، حتما به بهترین مزون لباس عروس سر بزنید تا جدیدترین لباس بله برون را آنجا ببینید.

نکات مهمی که در انتخاب لباس جشن بله برون باید به آن‌ها دقت کنید

اگر دوست دارید در مراسم بله برون خود، ظاهر مناسب و درعین‌حال شیک و زیبایی داشته باشید، باید به نکات زیر دقت کنید.

پیشنهاد مطالعه:  معرفی 13 مدل لباس عروس جدید + نکات انتخاب

1. مناسب بودن مدل لباس با فرم اندام شما

مناسب بودن مدل لباس با فرم اندام شما در بله برون

مناسب بودن مدل لباس با فرم اندام شما در بله برون

اولین و مهم‌ترین نکته در انتخاب هر لباس، به‌خصوص لباس عروسی یا بله برون، توجه به فرم بدنی‌تان است. باتوجه به فرم اندام‌هایتان، لباسی انتخاب کنید که نقاط ضعف اندام‌هایتان را به‌خوبی بپوشاند و شما را زیباتر نشان دهد. به‌طورمثال، اگر اندام پُر یا بالاتنه‌ی درشتی دارید، بهتر است از انتخاب لباس‌های کوتاه یا چین‌دار و پفی، خودداری کنید. بهترین لباس بله برون برای افراد چاق، لباس‌هایی هستند که کمی آزاد و گشاد باشند. درمقابل، برای انتخاب لباس بله برون برای افراد لاغر، بهتر است به‌سراغ لباس‌هایی بروید که با پارچه‌های شلوغ و کارشده دوخته شده‌اند یا آستین‌های پفی و دامن‌های چین‌دار دارند.

2. استفاده از اکسسوری‌های مناسب با مدل لباس بله برون

نقش اکسسوری‌ها در زیباتر دیده شدن استایل شما، بسیار مهم است. بهتر است برای مراسم بله برون به‌سراغ اکسسوری‌های ظریف و دخترانه بروید. سرویس‌های طلای سنگین و درشت، انتخاب مناسبی برای این مراسم نیستند. پیشنهاد می‌کنیم برای شیک‌تر دیده شدن استایل‌تان، به‌سراغ گردنبندهای سنگی متناسب با رنگ لباس‌تان بروید.

3. فصل برگزاری مراسم

فصل برگزاری مراسم نیز یکی از نکات مهم برای انتخاب و خرید لباس مخصوص بله برون است. بهتر است جنس لباس و مدل لباس‌تان، با فصل برگزاری مراسم هماهنگ باشد. شما باید با درنظر گرفتن سلیقه شخصی خودتان، از میان مدل‌های ترند و جدید مناسب هرفصل، بهترین لباس را انتخاب کنید.

4. توجه به رنگ لباس

توجه به رنگ لباس در مراسم بله برون

توجه به رنگ لباس در مراسم بله برون

در انتخاب رنگ لباس بله برون، هیچ محدودیتی ندارید. شما می‌توانید هررنگی که دوست دارید را انتخاب کنید. اما بهتر است سراغ رنگ‌های تیره و مشکی نروید، زیرا رنگ‌های روشن و ملایم، انتخاب‌های بهتری برای این لباس هستند. البته، پیشنهاد می‌کنیم لباس‌هایی که رنگ سفید دارند را نیز انتخاب نکنید و فقط در مراسم عقد یا عروسی، لباس سفید بپوشید. همچنین، فراموش نکنید که درهنگام انتخاب رنگ، به تناسب میان رنگ لباس با رنگ پوست‌تان هم توجه داشته باشید.

5. راحتی لباس را درنظر بگیرید

راحتی لباس را درنظر بگیرید برای مراسم بله برون

راحتی لباس را درنظر بگیرید برای مراسم بله برون

راحتی لباس، یکی از مهم‌ترین نکات خرید هر لباس مجلسی است که معمولاً بسیاری از افراد به آن توجه نمی‌کنند. هرگز لباس‌های خیلی تنگ، خیلی بلند یا خیلی گشاد که پوشیدن و حرکت کردن با آن‌ها برای‌تان سخت است را انتخاب نکنید. همچنین، در انتخاب جنس پارچه لباس نیز به موضوع راحتی لباس، دقت داشته باشید و لباسی را انتخاب کنید که بتوانید در طول کل مراسم با آن راحت باشید.

پیشنهاد مطالعه:  جدیدترین مدل‌های لباس عقد شیک + نکات خرید و انتخاب

6. توجه به فرهنگ خانواده‌ها و نوع پوشش

توجه به فرهنگ خانواده‌ها و نوع پوشش در بله برون

توجه به فرهنگ خانواده‌ها و نوع پوشش در بله برون

آخرین نکته مهم از نکات خرید لباس بله برون، درنظرگرفتن اعتقادات خانوادگی و آداب و رسوم خانواده‌ها است. بهتر است برای این مراسم، لباسی را انتخاب کنید که متناسب با فرهنگ پوششی و اعتقادات هر دو خانواده باشد. به‌طورمثال، اگر خانواده شما یا همسرتان مذهبی هستند، حتماً لباسی را انتخاب کنید که کاملاً پوشیده و رسمی باشد. البته بهتر است حتی اگر محدودیت پوششی هم ندارید، لباس‌های خیلی باز یا خیلی کوتاه را برای این مراسم انتخاب نکنید.

جدیدترین مدل‌های لباس مراسم بله برون عروس

پس از آنکه با نکات مهم خرید لباس بله برون آشنا شدید، وقت آن است که به‌سراغ معرفی جدیدترین مدل‌های لباس عروس برای بله برون برویم. درسال‌های اخیر، طراحان مد و لباس، مدل‌های بسیار متنوع و زیبایی را برای لباس‌های مراسم بله برون، طراحی کرده‌اند. ما در این بخش، شما را با زیباترین و جدیدترین مدل‌ها، آشنا می‌کنیم تا بتوانید مدل لباس بله برون جدید را برای خود انتخاب کنید.

1. لباس بله برون پوشیده و باحجاب

لباس بله برون پوشیده و باحجاب

لباس بله برون پوشیده و باحجاب

لباس بله برون باحجاب از رایج ترین مدل‌های لباس بله برون است.اگر دوست دارید یک لباس پوشیده و باحجاب را در مراسم بله برون خود بپوشید و استایل بله برون با حجاب داشته باشید، انتخاب‌های زیادی پیش‌رو دارید. لباس‌های مجلسی بلند و آستین‌دار، شومیز و دامن‌های بلند یا کت و شلوار، انواع لباس‌هایی هستند که می‌توانید انتخاب کنید. حتی می‌توانید لباس‌های مجلسی کوتاه را نیز با یک ساپورت مناسب برای خود استایل کنید. پیشنهاد می‌کنیم برای تکمیل حجاب‌تان نیز از توربان‌های هم‌رنگ و مناسب با مدل لباس بله برون خود استفاده کنید.

پیشنهاد مطالعه:  جدیدترین مدل‌های لباس فرمالیته + نکات خرید و انتخاب

پیشنهاد می‌کنیم مدل‌های لباس عروس پوشیده را نیز مشاهده کنید.

2. لباس بله برون کوتاه

لباس بله برون کوتاه

لباس بله برون کوتاه

انتخاب لباس‌های کوتاه برای مراسم بله برون، یک انتخاب ریسکی و حساس است. زیرا لباس‌های مجلسی کوتاه و شکیل، بیشتر برای جشن‌های بزرگ و مجلل‌تر مناسب هستند. ازاین‌رو، اگر مراسم بله برون خود را در منزل برگزار می‌کنید و جشن مفصل و بزرگی ندارید، بهتر است لباس‌های پرزرق و برق مجلسی را انتخاب نکنید. اما به‌طورکلی، لباس‌های عروسکی و فانتزی کوتاه که آستین‌های کارشده و پارچه‌های خاص دارند، انتخاب‌های بسیار مناسبی برای مدل لباس بله برون کوتاه محسوب می‌شوند.

پیشنهاد عروسیمون : مدل لباس عروس کوتاه + 7 طرح جدید و شیک

3. لباس بله برون دخترانه

لباس بله برون دخترانه

لباس بله برون دخترانه

مدل لباس بله برون دخترانه، یکی از بهترین مدل‌ها برای لباس‌های بله برون، هستند. اگر طرفدار سادگی و سبک‌های کلاسیک هستید، مدل‌های دخترانه، برای شما انتخاب بهتری هستند. این مدل لباس‌ها، معمولاً به‌صورت پیراهن‌های بلند و فانتزی یا لباس‌های مجلسی ساده و زیبا ارائه می‌شوند.

4. مدل‌های کت و شلوار

مدل‌های کت و شلوار برای بله برون

مدل‌های کت و شلوار برای بله برون

لباس بله برون کت و شلوار از پرطرفدارترین مدل لباس بله برون جدید و ساده است.اگر دوست دارید یک استایل رسمی و درعین‌حال شیک و زیبا در شب بله برون خود داشته باشید، مدل‌های کت و شلوار را انتخاب کنید. کت و شلوارها، تنوع بسیار زیادی دارند و شما می‌توانید با درنظرگرفتن سلیقه شخصی و فرم بدنی‌تان، بهترین مدل کت و شلوار را برای مراسم بله برون خود انتخاب کنید. دقت داشته باشید که جنس پارچه و کیفیت دوخت کت و شلوار، اهمیت زیادی در زیباتر دیده شدن استایل شما دارد.

5. لباس اورال برای بله برون

اورال برای بله برون یا لباس‌های سرهمی، از مدل‌های جدید لباس‌های مناسب بله برون هستند که محبوبیت بسیار زیادی در بین عروس‌های ایرانی پیدا کرده‌اند. این مدل لباس‌ها نیز انتخاب خیلی خوبی برای مراسم بله برون هستند اما باید در انتخاب‌ها دقت داشته باشید. زیرا لباس اورال برای افرادی مناسب است که قد بلند و اندام متناسبی داشته باشند. افرادی که شکم یا پهلوی چاقی دارند، بهتر است به‌سراغ این مدل لباس‎ها نروند.

6. مدل شومیز و دامن

مدل شومیز و دامن برای بله برون

مدل شومیز و دامن برای بله برون

اگر مراسم خودمانی و کوچکی دارید، مدل شومیز و دامن، بهترین و راحت‌ترین گزینه برای شما است. شما می‌توانید با انتخاب یک پارچه مناسب و زیبا، یک شومیز و دامن جذاب و شیک را برای خود بدوزید. پیشنهاد می‌کنیم برای خاص‌تر و متفاوت‌تر کردن لباس خود، در طراحی مدل یقه، آستین، یا دامن‌تان، با خلاقیت خود، تغییراتی ایجاد کنید.

7. پیراهن کار شده

پیراهن کار شده برای بله برون

پیراهن کار شده برای بله برون

یکی دیگر از مدل‌های جدید و محبوب لباس مراسم بله برون، پیراهن‌های کارشده هستند. مدل پیراهن‌های کار شده معمولاً ساده است و قد آن نیز می‌تواند بسته به سلیقه شما، کوتاه یا بلند باشد.

شما کدام مدل لباس بله برون را انتخاب می‌کنید؟

انتخاب لباس بله برون مناسب، کار حساس و سختی است که به دقت و زمان زیادی نیاز دارد. اما شما می‌توانید با استفاده از نکاتی که در این مقاله مطرح شد، به‌راحتی بهترین لباس بله برون را برای خود انتخاب کنید. فراموش نکنید که درهنگام انتخاب این لباس، سن، سلیقه شخصی، رنگ پوست و مدل آرایش صورت و موهایتان را هم درنظر بگیرید.

 

تبلیغات مزون ویونا
تبلیغات مزون ویونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *