ویژگی‌های سالن‌های عقد فضای باز در تهران

معرفی 7 سالن عقد فضای باز در تهران؛ بهترین سالن عقد روف گاردن

روف گاردن یک فضای باز، لوکس و لاکچری برای برگزاری مراسم عقد و عروسی به‌حساب می‌آید‌. ازاین‌رو اغلب زوج‌ها در سال‌های اخیر تمایل پیدا کرده‌اند، مراسم خود را در روف گاردن و فضای باز برگزار کنند. باتوجه‌به دیزاین و طراحی خاص بهترین روف گاردن‌های تهران برای مراسم عقد و عروسی، برگزاری این مراسم در مجاورت هوای آزاد با گل‌آرایی و نورپردازی بر روی سقف یا بالکن بسیار هیجان انگیز خواهد شد. زیرا در سالن‌های عقد فضای باز و روف گاردن امکانات و تشریفات بیشتری در اختیار عروس و داماد و مهمانان آن‌ها قرار می‌گیرد. به‌عنوان مثال افراد می‌توانند در فضای باز روف گاردن با اجرای مراسم آتش‌بازی، صحنه‌های رویایی در جشن خود بسازند.

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

احتمالا این روزها زیاد شنیده‌اید که زوج‌هایی که در آستانه برنامه‌ریزی و انتخاب سالن برای مراسم عقد خود هستند، روف گاردن‌های تهران را انتخاب می‌کنند. ازطرفی دفاتر و سالن‌ها به‌دلیل استقبال بیش‌از حد زوج‌ها از برگزاری مراسم در فضای باز، به دیزاین پشت بام یا بالکن ساختمان ترغیب شده‌اند تا سفره عقد را در فضای باز و هوای آزاد قرار دهند.

پیشنهاد می‌کنیم لوکس‌ترین تالارهای عروسی تهران را ببینید و برای مراسم عروسی خود با شیک ترین تالارها آشنا شوید.

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

برگزاری مراسم عقد در روف گاردن

در سالن عقد در فضای باز گل‌آرایی و نورپردازی دکوراسیون بسیار منحصربه‌فرد و متفاوت از سالن‌های دیگر و درعین‌حال باشکوه انجام می‌شود.

برگزاری مراسم در یک آلاچیق زیبا بر روی پشت بام یا بالکن، چشم‌انداز زیبایی از شهر در اختیار زوج‌ها و مهمانان قرار می‌دهد. نورپردازی در این سالن بسیار اهمیت دارد. اغلب دیزاینرهای روف گاردن سعی می‌کنند با قراردادن سفره عقد آریایی در مرکز سالن فضایی بسیار رویایی و زیبا برای زوج‌ها تدارک ببینند. البته طراحی دکورهای خاص و خاطره‌انگیر در فضای باز به پرداخت هزینه بیشتری نیز نیاز دارد.

ویژگی‌های سالن‌های عقد فضای باز در تهران

ویژگی‌های سالن‌های عقد فضای باز در تهران

ویژگی‌های سالن‌های عقد فضای باز در تهران

بهترین روف گاردن‌های تهران برای مراسم عقد و عروسی، فضایی هستند که با تکنولوژی مدرن فضای پشت‌بام، بالکن یا قسمتی از باغ را به فضای سبز تبدیل می‌کنند. روف گاردن‌ها از ویژگی‌های منحصربه‌فردی برخوردار هستند و محیطی زیبا و منظره‌ای عالی برای برپایی جشنی همچون مراسم عقد فراهم می‌سازند. ویژگی‌های روف گاردن و سالن‌های عقد فضای باز شامل موارد زیر می‌شود:

فضای سرسبز

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های سالن‌های روف گاردن برخورداری از محیطی جذاب و دنج برای جاری‌شدن خطبه عقد یا برگزاری مراسم نامزدی به‌حساب می‌آید. هرچه یک روف گاردن فضای سرسبزتری داشته باشد و ارتفاع آن از سطح زمین بیشتر شود، افراد می‌توانند جشن بهتری در آن برگزار کنند.

پیشنهاد مطالعه:  10 تالار عروسی ازدواج آسان تهران + عکس و آدرس

چیدمان و دکوراسیون

 تزیین دکوراسیون روف گاردن

چیدمان محیط، سفره عقد و تزیین دکوراسیون روف گاردن

نوع چیدمان محیط، سفره عقد و تزیین دکوراسیون روف گاردن یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های این سالن برای برگزاری مراسم عقد است. معمولا در تزیین دکور بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی از شمع‌آرایی، گل‌آرایی و عناصر دیگر استفاده می‌شود.

نورپردازی

سالن‌های روف گاردن مسقف نیستند، بنابراین فضای آن‌ها بدون نورپردازی مناسب تا پاسی از شب تاریک خواهد بود. به‌همین‌دلیل استفاده از لامپ‌های پرنور و نورپردازی مناسب یکی دیگر از ویژگی‌های روف گاردن‌ها به‌حساب می‌آید. درصورت استفاده مناسب از نورپردازی کیفیت جشن و عکس‌برداری بیشتر می‌شود.

سرو غذاهای با کیفیت

معمولا در مراسم عقد و عروسی سرو صحیح نوشیدنی و شیرینی از اهمیت بالایی برخوردار است. بسیاری از بهترین روف گاردن‌های تهران شیرینی و نوشیدنی باکیفیت سرو می‌کنند. ازطرفی طبخ و سرو غذا برای شام این مراسم‌ها یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته روف گاردن خواهد بود. برخی از سالن‌های روف گاردن غذا را به‌صورت سلف سرویس سرو خواهند کرد.

پارکینگ وسیع

پارکینگ وسیع برای روف گاردن‌های عقد

پارکینگ وسیع برای روف گاردن‌های عقد

داشتن پارکینگ وسیع یکی دیگر از ویژگی‌های بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی به‌حساب می‌آید. زیرا اغلب زوج‌ها وقتی یک محل را برای مراسم عقد خود درنظر می‌گیرند، باید فکری برای محل پارک خودروهای مهمانان خود داشته باشند. در واقع وجود پارکینگ به اندازه و تعداد کافی هم باعث ایجاد امنیت می‌شود و هم استرس مهمانان ناشی از پیدا نکردن جای پارک و طی کردن مسافت طولانی را از بین می‌برد.

7 روف گاردن شیک برای عقد در تهران

برای همه زوج‌ها روز عقد یک روز فراموش‌نشدنی خواهد بود. به‌همین‌دلیل آن‌ها دوست دارند در این روز یک مراسم شیک و مجلل در کنار خانواده، دوستان و آشنایان خود برگزار کنند. اغلب زوج‌ها برای ایجاد خاطرات به‌یادماندنی در این مراسم، محضر عقد روف گاردن شیک و مجلل را برمی‌گزینند. سالن‌های روف گاردن یکی از مکان‌های مناسب برای برگزای مراسم عقد درنظر گرفته می‌شوند که برخی از آن‌ها شامل موارد زیر هستند:

روف گاردن ایدن در اقدسیه

روف گاردن ایدن در اقدسیه

روف گاردن ایدن در اقدسیه

روف گاردن ایدن در فضایی سبز و دلنشین به مساحت 500 متر قرار دارد. این روف گاردن نه‌تنها وسعت زیاد و چشم‌انداز زیبایی دارد، بلکه امکانات خوبی در اختیار زوج‌ها و مهمانان آن‌ها قرار می‌دهد. امکانات این سالن شامل میز و صندلی راحت و زیبا، نورپردازی خوب و سیستم صوتی حرفه‌ای می‌شود.

خانه عقد لکسون

خانه عقد لکسون تهران

خانه عقد لکسون تهران

سالن عقد لکسون یکی از زیباترین و بهترین روف گاردن‌های تهران برای مراسم عقد و عروسی با تجهیزات و اکسسوری‌های بی‌نظیر به‌حساب می‌آید. در این سالن امکان پذیرایی از 90 نفر مهمان وجود دارد. فضا و دکور این سالن به سبک روستیک طراحی شده است و لوکیشن‌های خاصی برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری در اختیار زوج‌ها و مهمانان قرار می‌دهد. این سالن یک فضای باز اختصاصی و شیک دارد. کارکنان مجرب این سالن به‌صورت حرفه‌ای خدمات و تشریفات را ارائه می‌دهند.

پیشنهاد مطالعه:  10 تا از لوکس‌ترین باغ تالارهای گرمدره + عکس و آدرس

عمارت عقد ایرانی

عمارت عقد ایرانی

عمارت عقد ایرانی روف گاردن تهران

عمارت عقد ایرانی یکی از زیباترین و جذابترین روف گاردن های تهران برای عقد است. در این سالن چهار فضای اختصاصی با دیزاین و دکور متفاوت وجود دارد که افراد این امکان را دارند تا باتوجه‌به سلیقه خود یک سالن را انتخاب کنند. علاوه‌بر این در هر کدام از این فضاهای اختصاصی از سفره عقدها و اکسسوری‌های مختلف استفاده شده است. زیبایی بیش‌ازحد این سالن در عکس و فیلم جلوه بسیار منحصربه‌فردی خواهد داشت.

بنای این سالن رو باز 70 سال قدمت دارد و به سبک فرانسوی ساخته شده است. این سالن امکانات زیادی را برای برگزاری مراسم عقد و نامزدی ارائه می‌دهد.

روف گاردن افق طلایی

روف گاردن افق طلایی

روف گاردن افق طلایی

روف گاردن افق طلایی فضای وسیعی را در اختیار زوج‌ها و مهمانان آن‌ها قرار می‌دهد. این سالن به‌عنوان بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی چشم‌انداز دلنشینی از شهر را به‌نمایش می‌گذارد. این روف گاردن از امکاناتی همچون میز و صندلی‌های شیک و لوکس، نورپردازی زیبا و سیستم صوتی حرفه‌ای برخوردار است.

سالن عقد روباز هورام

سالن عقد روباز هورام

سالن عقد روباز هورام

سالن عقد هورام یکی از مجلل‌ترین دفتر عقد و محضر عقد روباز تهران به‌شمار می‌رود. در این سالن حرفه‌ای فضای سبز و دل‌نشین، سفره‌ی عقد در محوطه باز، شمع‌آرایی و گل‌آرایی و اکسسوری استثنایی وجود دارد. این سالن یک اتاق سنتی برای سرو شام، دستگاه برف‌ساز، پارکینگ، نورپردازی حرفه‌ای، کف LED، خواننده و سیستم صوتی مجهز و حرفه‌ای دارد. در این سالن کادری مجرب و مهمان‌داران آموزش‌دیده پذیرایی و سرو غذا را بدون کم‌وکاستی و با بهترین کیفیت انجام می‌دهند.

روف گاردن عقد بهاران (شهریار)

روف گاردن عقد بهاران (شهریار)

روف گاردن عقد بهاران (شهریار)

سالن عقد فضای باز بهاران در یک باغ به مساحت 3 هزار مترمربع با درختان بلند قرار دارد. این باغ به‌عنوان بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی یک سقف متحرک دارد. در روف گاردن عقد بهاران لوکیشن‌های متفاوت برای عکاسی و فیلم‌برداری وجود دارد. در این باغ پذیرایی در فضای باز و توسط کارکنان باتجربه انجام می‌شود. ضمن آنکه با استفاده از نورپردازی خاص و چیدمان زیبا، فضایی برای اجرای عقد رسمی و آریایی با دف و سنتور فراهم شده است.

عمارت عقد و عروسی پدری (اشرفی اصفهانی)

عمارت عقد و عروسی پدری (اشرفی اصفهانی)

عمارت عقد و عروسی پدری (اشرفی اصفهانی)

یکی از معروف‌ترین و باشکوه‌ترین مکان‌های برگزاری مراسم عقد و عروسی در تهران، عمارت عقد و عروسی پدری محسوب می‌شود. طراحی و فضای این عمارت بسیار لوکس و بزرگ است و در این عمارت تمام امکانات با کیفیت بالا در اختیار زوج‌ها و مهمانان قرار می‌گیرد. این عمارت یک دکوراسیون خاص برای عکاسی دارد و امکاناتی همچون آتش‌بازی، نمایش‌های موسیقی و رقص، خدمات تصویربرداری و عکاسی حرفه‌ای، طراحی کیک عروسی ارائه می‌دهد.

پیشنهاد مطالعه:  10 تا از لوکس‌ترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی

مهم‌ترین خدمات روف گاردن

خدمات ارائه‌شده در بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی باتوجه‌به هزینه اجاره آن و تعداد مهمان متغیر است. در برخی از سالن‌های روف گاردن خدمات لوکس‌تری برای مراسم عقد به افراد ارائه می‌شود که طبیعتا هزینه اجاره سالن را افزایش می‌دهند. مهم‌ترین خدمات روف گاردن عبارتند از:

کترینگ غذا

کترینگ غذا در روف گاردن عقد تهران

کترینگ غذا در روف گاردن عقد تهران

یکی از مهم‌ترین خدماتی که سالن‌های روف گاردن های لاکچری برای عروسی و عقد ارائه می‌دهند کترینگ غذا و پذیرایی است. برخی از سالن‌های روف گاردن در تهران بهترین و باکیفیت‌ترین دسرها و نوشیدنی‌ها را سرو می‌کنند. برخی دیگر از سالن‌های روف گاردن سرو غذاهای متنوع ایرانی و فرنگی را درنظر می‌گیرند.

سفره عقد

نمونه سفره عقد در روف گاردن

نمونه سفره عقد در روف گاردن

یکی دیگر از خدمات سالن‌ عقد روف گاردن تهران چیدن سفره عقد به‌حساب می‌آید. معمولا در هر سالن چند نمونه سفره عقد دیزاین شده است و زوج‌ها باتوجه‌به سلیقه خود می‌توانند یک مورد را برگزینند. زوج‌ها این امکان را دارند تا در دیزاین سفره عقد تغییراتی ایجاد کنند یا این آیتم را از سایر موسسات تشریفاتی سفارش دهند.

کیک تولد و عروسی و کیک عقد

کیک تولد و عروسی و کیک عقد-خدمات روف گاردن عقد

کیک تولد و عروسی و کیک عقد-خدمات روف گاردن عقد

برخی از سالن‌های روف گاردن، تهیه کیک برای مراسم عقد، عروسی و تولد را به‌عنوان یکی دیگر از خدمات خود درنظر می‌گیرند. بنابراین افراد در هنگام اجاره این سالن‌ها، طرح و دیزاین موردنظر خود را برای کیک برگزینند.

موسیقی زنده و دی‌جی

موسیقی زنده و دی‌جی

موسیقی زنده و دی‌جی در سالن عقد فضای باز

وجود خواننده برای اجرای موسیقی زنده، یکی دیگر از خدمات ارائه‌شده در سالن‌های روف گاردن است. اجرای موسیقی زنده می‌تواند عکس و فیلم زوج‌ها را نیز لوکس‌تر نشان دهد. به‌همین دلیل حرفه‌ای بودن خواننده، دی‌جی و سیستم صوتی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

گل‌آرایی

گل‌آرایی در بهترین روف گاردن تهران برای مراسم عقد و عروسی

گل‌آرایی در بهترین روف گاردن تهران برای مراسم عقد و عروسی

نحوه گل‌آرایی در بهترین روف گاردن‌های تهران برای مراسم عقد و عروسی یکی دیگر از خدمات مهم درنظرگرفته می‌شود. هر سالن گل‌آرایی را نسبت به سایر سالن‌های روف گاردن متفاوت انجام می‌دهد. البته توجه‌به این نکته ضرورت دارد که گل‌آرایی‌های شلوغ در عکاسی و فیلم‌برداری جلوه زیبایی نخواهند داشت.

آتش‌بازی

مراسم آتش‌بازی مراسم عقد در سالن فضای باز

مراسم آتش‌بازی مراسم عقد در سالن فضای باز

یکی از هیجان‌انگیزترین خدماتی که سالن‌های روف گاردن ارائه می‌دهند، اجرای مراسم آتش‌بازی خواهد بود. به‌طور معمول این مراسم توسط افراد مجرب و حرفه‌ای در انواع مختلف زمینی، هوایی و غیره انجام می‌شود.

عکاسی و فیلم‌برداری

از دیگر خدماتی که برخی از سالن‌های روف گاردن برای مراسم عقد در اختیار زوج‌ها قرار می‌دهند، خدمات عکاسی و فیلم‌برداری را می‌توان نام برد. وجود یک تیم حرفه‌ای با مجهزترین وسایل و دوربین‌ها می‌تواند امتیاز سالن روف گاردن را به‌طور قابل توجهی بالا ببرد.

جمع‌بندی

امروزه برگزاری مراسم عقد و عروسی در روف گاردن بسیار متداول شده است. اجاره سالن‌های فضای باز و روف گاردن به زوج‌ها این امکان را می‌دهد که در هوای آزاد مراسم عقد خود را جشن بگیرند. با عکاسی در لوکیشن‌ها زیبا و شیک، آن‌ها می‌توانند عکس و فیلم بسیار خاصی از این مراسم به‌عنوان یادگار تهیه کنند. بهترین روف گاردن های تهران برای مراسم عقد و عروسی از امکانات منحصربه‌فردی برخوردار هستند و خدمات لاکچری به زوج‌ها و مهمانان آن‌ها ارائه می‌دهند.

تبلیغات مزون ویونا
تبلیغات مزون ویونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *