10 تا از لوکس‌ترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی

10 تا از لوکس‌ترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی

باغ تالارهای متعددی در منطقه زیبا و سرسبز احمدآباد مستوفی ساخته شده‌اند و با بهره‌مندی از بهترین پرسنل و ارائه بهترین خدمات فعالیت می‌کنند. درحقیقت این باغ تالارها از امکانات شیک و لوکسی برخوردار هستند که فضای آن‌ها از دیزاین جذابی برخوردار است. به‌دلیل وجود امکانات لوکس در باغ تالارهای احمدآباد مستوفی در سال‌های اخیر، این باغ تالارها که جزء بهترین باغ تالارهای تهران هستند، بیشتر موردتوجه زوج‌های جوان و خانواده‌هایی که قصد برگزاری مراسم‌های خاصی همچون جشن عقد، عروسی، نامزدی و تولد دارند، قرار گرفته‌اند.

ازطرفی رزرو باغ تالارهای این منطقه این مزیت را برای میزبانان و میهمانان به‌همراه دارد که از آب‌وهوای خوب این منطقه بهره‌مند می‌شوند. با وجود خدمات و امکانات شیک و لاکچری این باغ تالارها یک شب به‌یادماندنی و خاطره‌انگیز برای افراد به‌وجود می‌آید.

لیست بهترین تالارهای لوکس و لاکچری احمدآباد مستوفی

منطقه احمدآباد مستوفی آب‌وهوای بسیار خوب و فضای سرسبزی دارد و تعداد زیادی باغ تالار در این منطقه وجود دارد. علاوه‌بر این دسترسی ساکنان تهران به بهترین تالارهای لوکس و لاکچری احمدآباد مستوفی بسیار راحت است. برخی از این باغ تالارهای لوکس شامل موارد زیر می‌شوند:

باغ تالار نیکان

باغ تالار نیکان به‌عنوان یکی از باغ تالارهای احمدآباد مستوفی در زمین بزرگی به مساحت 15 هزار مترمربع ساخته شده است. این باغ تالار حداکثر ظرفیت پذیرایی از 1500 نفر میهمان را دارد. ویژگی منحصربه‌فرد این باغ تالار وجود فضای سبزی زیبا همراه با جزیره‌ای خاص در محوطه باغ درنظر گرفته می‌شود.

باغ تالار نیکان

باغ تالار نیکان

ازطرفی این باغ ویلا جدیدترین دیزاین داخلی به سبک کلاسیک و لوکیشن‌های بسیار عالی برای عکاسی و فیلم‌برداری را دارد. میز و صندلی در این باغ و تالار در فضای باز چیده شده‌اند و پذیرایی در فضای باز صورت می‌گیرد. باغ تالار نیکان پارکینگ اختصاصی دارد و موسیقی زنده و مراسم آتش‌بازی در هنگام ورود عروس و داماد اجرا می‌کند.

لیست کاملی از تالارهای لاکچری تهران را اینجا ببینید.

باغ تالار سه گل

عمارت سه گل یکی دیگر از زیباترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی به‌حساب می‌آید. این باغ تالار در زمینی وسیع ساخته شده است و در آن دو سالن مرتفع با مساحت 1000 مترمربع و یک سالن عقد به متراژ 300 متر مربع وجود دارد. فضای باز این باغ تالار با استفاده از نورپردازی، گل‌آرایی، شمع‌آرایی و دیزاین‌های خاص فضاسازی شده است.

باغ تالار سه گل

باغ تالار سه گل

باغ تالار سه گل ظرفیت حداکثر پذیرایی از 600 نفر میهمان را دارد. این باغ تالار استیج رقص و سیستم صوتی فوق حرفه‌ای دارد. در این باغ تالار 5 عدد آب‌نما وجود دارد که به‌عنوان لوکیشن عکاسی و تعدیل دمایی محوطه در فصول گرم سال درنظرگرفته خواهد شد.

باغ تالار عقیق

باغ تالار عقیق یکی از مجلل‌ترین و گرانترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی محسوب می‌شود که بیش‌از 4 هزار مترمربع از مساحت آن را به فضای باز زیبا و  1200 مترمربع از مساحت آن را به سالن‌های بزرگ با افکت‌ها و نورپردازی حرفه‌ای اختصاص داده‌اند.

باغ تالار عقیق

باغ تالار عقیق

علاوه‌بر این، باغ تالار عقیق مجهز به سیستم‌های حرارتی برودتی و سیستم صوتی کاملا حرفه‌ای ساخته شده‌ است و طراحی داخلی آن از آخرین متد روز دنیا بهره می‌برد. در این باغ تالار استخر بزرگ و زیبا وجود دارد که فواره‌ها به آن جلوه خاصی بخشیده‌اند.

باغ تالار فاخر

باغ تالار فاخر

باغ تالار فاخر

یکی دیگر از باغ تالارهای احمدآباد مستوفی، باغ تالار فاخر به‌حساب می‌آید که بیش از 20 سال در برگزاری انواع مراسم‌ها و ضیافت‌ها سابقه دارد. دیزاین سالن‌های این باغ تالار از معماری کاخ‌های ایتالیایی، قلعه‌های انگلیسی و لوکیشن‌های زیبای فیلم‌های تاریخی الهام گرفته است. در باغ تالار فاخر امکانات و خدمات عالی ارائه می‌شود.

باغ تالار اریکه تات

باغ تالار اریکه تات

باغ تالار اریکه تات

باغ تالار اریکه علاوه‌بر اینکه مکانی مناسب برای برگزاری مراسم‌های خاص همچون جشن عروسی، عقد، نامزدی و تولد است، به‌عنوان یک مجموعه تشریفاتی گردشگری نیز مطرح است. در این باغ تالار امکانات منحصربه‌فردی همچون تزئینات و دکوراسیون شیک و لوکس، خدمات آشپزخانه و کیترینگ با منوهای متنوع، خدمات عکاسی و فیلم‌برداری، سیستم صوتی و نورپردازی و پارکینگ اختصاصی در اختیار زوج‌ها و میهمانان آن‌ها قرار داده می‌شود.

باغ تالار ورسای

باغ تالار ورسای

باغ تالار ورسای

باغ تالار شاتو دُ ورسای با معماری خاص و اروپایی خود به‌عنوان منحصربه‌فردترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی مطرح است. دیزاین داخلی این باغ تالار از فرهنگ و هنر به‌کارگرفته‌شده در طراحی کاخ ورسای فرانسه الهام گرفته است. این باغ تالار در زمینی به مساحت 50 هزار مترمربع قرار دارد و دسترسی به آن برای ساکنان تهران آسان خواهد بود. این باغ تالار یک پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 600 اتومبیل، اتاق بازی کودکان، سفره‌خانه سنتی و کافه‌تریا دارد.

اگر به دنبال باغ تالار کوچک برای برگزاری مراسم عروسی خود هستید، بهترین باغ تالارهای کوچک را اینجا ببینید.

باغ تالار عمارت موگه

باغ تالار عمارت موگه

باغ تالار عمارت موگه

در میان تالارهای لاکچری احمداباد مستوفی می‌توان باغ تالار موگه را نام برد. باغ تالار موگه ظرفیت حداکثر 1000 میهمان را دارد و از طراحی و دیزاین به سبک مدیترانه‌ای برخوردار است. در این باغ تالار دو سالن مجزا، سالن عقد اختصاصی با طراحی زیبا، پارکینگ اختصاصی وسیع وجود دارد. از امکانات باغ تالار موگه باید به شمع‌آرایی، گل‌آرایی، نورپردازی منحصربه‌فرد، اجرای مراسم جذاب آتش‌بازی و ارائه خدمات تشریفات و پذیرایی حرفه‌ای اشاره کرد.

باغ تالار تک درخت

باغ تالار تک درخت

باغ تالار تک درخت

باغ تالار تک درخت یکی دیگر از باغ تالارهای احمدآباد مستوفی محسوب می‌شود که بیش از 12 سال تجربه کاری درخشان دارد. پرسنل این مجموعه از تیم آموزش‌دیده و مهمانداران درجه یک انتخاب شده‌اند. عمارت این باغ به سبک کلاسیک فرانسوی دیزاین شده است. این باغ تالار در یک زمین به مساحت 6 هزار مترمربع قرار دارد که 3 هزار مترمربع آن را به فضای سبز اختصاص داده‌اند و در مابقی زمین دو سالن مجزا و یک پارکینگ اختصاصی وجود دارد.

باغ تالار فلامینگو

باغ تالار فلامینگو یکی از لوکس‌ترین باغ تالار در احمدآباد مستوفی درنظرگرفته می‌شود که از سال 1378 تاسیس شده است. با وجود کادر مدیریتی باتجربه و پرسنل خدماتی حرفه‌ای این مجموعه نه‌تنها مراسم‌های عقد و عروسی به‌صورت منظم برگزار می‌شوند، بلکه رضایت کامل میزبانان و مهمانان از فراهم‌شدن لحظات لذت‌بخش و شاد حاصل خواهد شد.

باغ تالار فلامینگو

باغ تالار فلامینگو

در محوطه این باغ تالار درختان سرسبز زیادی وجود دارد و وجود یک دریاچه در این باغ تالار یک لوکیشن اختصاصی برای عکس‌برداری و فیلم‌برداری فراهم کرده است. سالن‌های این باغ تالار با استفاده از اکسسوری‌های خاص مزین می‌شود و در آن امکاناتی همچون اجرای موسیقی زنده، نورپردازی، گل‌آرایی، سیستم صوتی حرفه‌ای و غیره وجود دارد.

باغ تالار صفاجو

باغ تالار صفاجو

باغ تالار صفاجو

باغ تالار صفاجو به‌عنوان یکی دیگر از لوکس‌ترین باغ تالارهای احمدآباد مستوفی در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع ساخته شده است. در این باغ تالار دو سالن مجزا، سالن عقد، اتاق بازی کودک و پارکینگ اختصاصی وجود دارد. حداکثر ظرفیت میهمانان در این باغ تالار 800 نفر درنظر گرفته می‌شود. سایر امکانات باغ تالار صفاجو شامل محوطه و فضای سبز وسیع و زیبا، فضاسازی اختصاصی، آلاچیق‌های منحصربه‌فرد در فضای باز، استخر و آب‌نما، دیزاین شیک و به‌روز خواهد شد.

مهم ‌ترین ویژگی‌‌ها و خدمات باغ تالارهای لوکس احمدآباد مستوفی

مهم ‌ترین ویژگی‌‌ها و خدمات باغ تالارهای لوکس احمدآباد مستوفی

خدمات باغ تالارهای لوکس احمدآباد مستوفی

ازآنجایی‌که ویژگی‌ها و خدمات باغ تالارهای احمدآباد مستوفی بر کیفیت برگزاری مراسم عروسی و عقد تاثیر می‌گذارند، اغلب افراد در هنگام رزرو باغ تالارها به ویژگی‌ها و خدمات آن‌ها توجه می‌کنند. مهم‌ترین ویژگی‌ها و خدمات باغ تالارهای لوکس احمدآباد مستوفی عبارتند از:

 • مکان باغ تالار
 • ابعاد سالن‌ها و فضای باز باغ تالار
 • حداکثر ظرفیت باغ تالار
 • نورپردازی و دیزاین سالن باغ تالار
 • طراحی دکوراسیون سالن غذاخوری باغ تالار
 • وجود سیستم تهویه هوا، گرمایشی و سرمایشی
 • نحوه ارائه خدمات توسط پرسنل باغ تالار
 • تمیزی و نظافت باغ تالار
 • کیفیت غذا و پذیرایی از میهمانان
 • چیدمان و طراحی سفر عقد و گل‌آرایی
 • وجود پارکینگ اختصاصی

 انتخاب تالار لوکس در احمدآباد موستوفی برای عروسی

اغلب زوج‌ها تمایل دارند مراسم نامزدی، عقد و عروسی خود را در باغ تالار مجلل در کنار دوستان و آشنایان خود جشن بگیرند. در منطقه احمد آباد مستوفی باغ تالارهای زیادی وجود دارد که افراد با رزرو یکی از آن‌ها از امکانات عالی این مکان‌ها و آب‌وهوای خوب این منطقه بهره‌مند می‌شوند. به‌طور کلی باغ تالارهای احمدآباد مستوفی از ویژگی‌ها و خدمات لوکسی برخوردار هستند و این ویژگی‌ها و خدمات لوکس در بهتر برگزار شدن مراسم‌های خاص تاثیر دارد.

تبلیغات مزون ویونا
تبلیغات مزون ویونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *