آرایش اروپایی لایت عروس

آرایش عروس اروپایی لایت؛ همیشه ترند و خاص

این روزها بیشتر عروس خانم دوست دارند در خاص‌ترین روز زندگی شان شیک به نظر رسند. هر سال سلیقه‌ها تغییر می‌کند و سبک‌های جدید آرایشی رونمایی می‌شود، اما عقیده‌ای که بین عروس‌های امروزی باب شده است این است که دیگر طرفدار هفت قلم آرایش نیستند. اگر شما هم به‌دنبال م‌کاپ و استایل شیک و در عین حال ساده برای مهمترین روز زندگی تان هستید، آرایش عروس اروپایی بهترین پیشنهاد است. این سبک آرایش بسیار ملایم است و هیچ ‌وقت از مد نمی‌رود. بهتان قول می‌دهیم هر زمان که عکس‌های عروسی را مشاهده می‌کنید، از استایل تان دل آزرده نشوید. حتی کودکانتان از دیدن عکس‌ها به ذوق بیایند.

آرایش اروپایی لایت دقیقاً توصیف بولد کردن زیبایی چهره و پوشاندن نقص‌ها است و با ایجاد تغییرات جزئی اما حرفه‌ای، درخشش و خاص بودن در چهره عروس خلق می‌شود. البته کیفیت متریال و دست و پنجه میکاپ کار روی خروجی این سبک آرایش بسیار تأثیرگذار است و نباید در انتخاب آن دچار اشتباه شد.

منظور از آرایش عروس لایت یا اروپایی چیست؟

آرایش لایت یا اروپایی عروس چیست؟

آرایش لایت یا اروپایی عروس چیست؟

این سبک آرایش با هدف زیبایی در عین سادگی تعریف می‌شود. چهره عروس لایت بسیار شبیه عروس‌های اروپایی است. به همین خاطر، این سبک به نام دیگر آرایش اروپایی شهرت دارد. اگر نگاهی به عکس مدل‌های میکاپ عروس اروپایی بیندازید، متوجه سادگی صورت آنها می‌شوید و خبری از سایه‌های پرزرق و برق نیست. حتی آرایش برخی مدل‌ها به حدی ساده است که انگار هیچ آرایشی روی صورت آنها وجود ندارد.

پیشنهاد مطالعه:  بهترین روش پاک کردن آرایش صورت + نکات مهم و مراحل پاکسازی آرایش

ویژگی‌های میکاپ صورت اروپایی

میکاپ کارهای عزیز برای پیاده سازی این آرایش سعی می‌کنند به چهره حالتی طبیعی بخشند و هرگز از رنگ‌های غلیظ و تیره برای آن استفاده نمی‌کنند. رنگ‌های روشن و نود در این سبک جایگاه فوق العاده ای دارد و نیازی به گریم‌های سنگین و کرم پودرهای تیره نخواهد بود. تنها زیبایی‌های صورت چند برابر می‌شود. در موارد زیر بیشتر با ویژگی‌های آرایش لایت عروس آشنا می‌شوید:

  • حفظ حالت طبیعی چهره
  • جوان به نظر رسیدن برخلاف آرایش‌های غلیظ
  • ایجاد پوستی صاف و بدون مشکل
  • حفظ شادابی و ظرافت پوست

پیشنهاد عروسیمون:همه چیز درباره نکات آرایش عروس

تفاوت میکاپ اروپایی با سایر میکاپ ها

تفاوت آرایش لایت با آرایش غلیظ

تفاوت آرایش لایت با آرایش غلیظ

آرایش صورت اروپایی تفاوت زیادی با دیگر سبک‌ها دارد. طبیعی بودن این آرایش باعث شده است برای هر فردی با هر سلیقه‌ای مورد پسند باشد. همچنین در بیشتر آرایشگاه و سالن‌ های زیبایی خوب، همیشه لاین پرشلوق و پربازدید به این سبک اختصاص دارد. از دیگر تفاوت‌های میکاپ اروپایی با دیگر سبک‌ها این است که برای هر مکان و مراسم مناسب است و شما می‌توانید در عین سادگی درخشش خاصی به بخش‌های مختلف صورت مانند چشم‌ها بخشید.

تغییرات بعد از آرایش اروپایی بسیار کم، اما حرفه‌ای است و به‌خاطر استفاده از رنگ‌های ملایم تغییرات چشمگیر آرایش‌های غلیظ را ندارد.

آرایش هر کدام از بخش‌های صورت بسیار ظریف و با دقت پیش می‌رود و رنگ کرم‌پودر بسیار نزدیک به‌رنگ طبیعی چهره است.

مراحل آرایش عروس اروپایی

مراحل آرایش عروس به سبک اروپایی

مراحل آرایش عروس به سبک اروپایی

هر سبک آرایشی با مراحل متفاوتی به نتیجه می‌رسد. اگر دوست دارید با آرایش لایت عروس بیشتر آشنا شوید، مراحل زیر را دنبال کنید:

پیشنهاد مطالعه:  همه چیز درباره نکات آرایش عروس 💄

کانسیلر و کانتور در آرایش اروپایی

کانسیلر شباهت زیادی با کرم‌پودر دارد. با این تفاوت که در غلظت بالا تهیه می‌شود و برای رفع سیاهی چشم و لک‌های صورت استفاده می‌شود. کانتور نیز با رنگ تیره‌تر برای برجستگی برخی نواحی و ایجاد خطای دید کاربردی است. استفاده از کانسیلر در آرایش اروپایی بسیار مهم است و به محو نواقص صورت کمک می‌کند. بهترین رنگ این محصول برای آرایش، یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست است.

آرایش چشم و سایه

آرایش چشم ها در میکاپ اروپایی

آرایش چشم ها در میکاپ اروپایی

آرایش چشم و سایه مناسب میکاپ اروپایی با تناژ رنگی‌های نود و اسموکی انجام‌می‌شود. خط چشم نیز بسیار ظریف است که اصلاً دیده نمی‌شود. حتی گاهی اوقات میکاپ کارها برای این سبک از خط چشم استفاده نمی‌کنند و به‌جای آن، سایه تیره محوی می‌کشند.

بهترین مژه نیز مژه‌های طبیعی است. تنها با کمک فر مژه و ریمل به مژه‌ها فرم و حجم می‌دهند. اگر مژه‌ها کوتاه و کم حجم باشند، با نصب مژه‌های تک بین مژه کمی به حجم آن می‌افزایند.

ابروهای لایت

برای آراستگی ابروها در آرایش ساده لایت از سایه ابرو همرنگ ابروهای طبیعی استفاده می‌شود. قرار نیست ابروها نازک‌تر یا پهن‌تر از حالت طبیعی شوند. تنها جای خالی آنها با سایه یا مداد کشیده می‌شود و برای خوش فرم و خوش حالت شدن تارهای ابرو، استفاده از ژل ابرو پیشنهاد خوبی است.

لب و انتخاب رژ لب

انتخاب رژ لب لایت برای آرایش عروس

انتخاب رژ لب لایت برای آرایش عروس

از جذابیت‌های مراحل آرایش، رژلب است. زیرا با اتمام و انتخاب درست رنگ آن جلوه نهایی آرایش به چشم می‌آید. معمولاً از رنگ‌های نود که با رنگ سایه هارمونی خوبی دارد برای رژ لب انتخاب می‌شود. البته این گفته بدین معنا نیست که نمی‌توانید رژلب‌های پررنگ استفاده‌کنید. همان طور که عروس‌های اروپایی همراه با آرایش‌های ساده از رژهای قرمز استفاده می‌کنند. شما هم می‌توانید رژ لب‌های تیره را امتحان کنید که این موضوع کاملاً سلیقه‌ای است.

پیشنهاد مطالعه:  انواع مدل ناخن عروس؛ بهترین دیزاین کدامست؟

آرایش گونه‌ها

میکاپ گونه لایت و ساده

میکاپ گونه لایت و ساده

استفاده کانتور بیش از حد روی گونه‌ها برای این سبک اصلاً توصیه نمی‌شود. زیرا برای پوشاندن آن نیاز به کرم‌پودر و پوشش‌های سنگین است. تنها حضور سایه‌های محو برای برجستگی گونه‌ها مشاهده می‌شود و رنگ‌های طبیعی رژگونه مانند هلویی یا صورتی روی گونه خودنمایی می‌کند. برای زنده‌تر شدن آرایش و رنگ و لعاب بیشتر نیز از رنگ رژ گونه برای پیشانی و گونه‌ها استفاده می‌شود.

فیکس کردن میکاپ لایت

در پایان آرایش، برای ماندگاری بیشتر فیکساتور روی صورت اسپری می‌شود. اسپری کردن مدل فیکساتورهای شاین دار برای این سبک اصلاً توصیه نمی‌شود.

سبک میکاپ اروپایی برای روز عقد و مراسم نامزدی مناسب است. پس پیشنهاد می‌کنیم نکات مهم در آرایش عقد را مطالعه کنید.

مدل آرایش به سبک اروپایی و ترند

مدل آرایش به سبک اروپایی و ترند

آرایش ساده و همیشگی بهترین انتخاب است

آرایش لایت عروس همان چهره واقعی خودتان است که در قابی تمیز و بدون نقص ترسیم می‌شود. زیبایی‌های این سبک هر سلیقه‌ای را پوشش می‌دهد. مخصوصاً کسانی که به‌دنبال استایل به‌روز، اما بدون زیاده روی هستند. تغییرات آرایش تنها با هدف محو کردن عیوب انجام می‌شود و خطوط و کانتورینگ صورت به صورت زیرسازی است. از خوبی‌های آرایش اروپایی این است که روی هر صورتی بهترین نتیجه را ارائه می‌دهد و هر سلیقه‌ای را راضی می‌کند.

تبلیغات مزون ویونا
تبلیغات مزون ویونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *