ژست عکس عروس و داماد در آتلیه ؛ 10 مدل جدید و خاص

ژست عکس عروس و داماد در آتلیه و در لوکیشن‌های خاص باعث جذابیت بیشتر عکس‎های عروس و داماد می‌شود. البته عکس‌های این روزهای زوجین، به‌عنوان بهترین و خاص‌ترین یادگاری از مراسم عروسی برای آن‌ها باقی می‌ماند. ازاین‌رو نه‌تنها کیفیت عکس‌ها، بلکه حالت بدن و ژست عروس و داماد در هنگام عکاسی از اهمیت بالایی برخوردار است. برخی از زوج‌ها به‌راحتی و به‌صورت عادی ژست‌های خوب و حرفه‌ای می‌گیرند، درحالی‌که برخی دیگر از زوج‌ها در این مورد مشکل دارند. بنابراین آن‌ها می‌توانند با راهنمایی عکاس حالت بدن خود را کنترل کنند تا عکس‌هایی با ژست مناسب و جذاب داشته باشند.

جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه ، در بهترین آتلیه عکاسی عروس توسط تیم حرفه‌ای برای شما عکاسی می‌شود.عکس عروس و داماد ایرانی در آتلیه یک لحظه خاص و زیبا را برای زوج عروس و داماد می‌سازد. در این زمان، آنها می‌توانند به طور خلاقانه و تحت راهنمایی حرفه‌ای عکاس، ژست‌هایی را انتخاب کنند که به تصویربرداری از این لحظه بی‌نظیر کمک کند. جدیدترین ژست عروس و داماد در آتلیه، تنوعی از ژست‌های منحصر به فرد و خلاقانه را در اختیار زوج عروس و داماد قرار می‌دهد. از ژست عروس تکی که به زیبایی و آرامش او اشاره می‌کند تا عکس تکی داماد که به شخصیت و اعتماد به نفس او اشاره می‌کند، هر ژستی یک عکس به یادماندنی را به تصویر می‌کشد.

پیشنهاد مطالعه:  راهنمای انتخاب آتلیه عکاسی عروس

10 ژست جدید عکس عروس و داماد در آتلیه

از گذشته تاکنون باتوجه‌به مد و تغییر استایل، در ژست عکس‌های عروس و داماد تغییرات زیادی ایجاد شده است. همه ما تاکنون در شبکه‌های اجتماعی و نزد دوستان و آشنایان انواع ژست عکس عروس و داماد را دیده‌ایم. اگرچه انتخاب ژست عکس عروس و داماد در آتلیه به سلیقه افراد بستگی دارد و حتی می‌توان گفت انتخاب آتلیه عکاسی عروس در مدل عکس ها تاثیر دارد، اما در جذاب به‌نظر رسیدن یک ژست عواملی همچون زاویه مناسب، نور و مکان نیز تاثیر دارند. برخی از ژست‌های پیشنهادی برای عروس و دامادها شامل موارد زیر می‌شود:

ژست عروس تکی

ژست عروس تکی در آتلیه

ژست عروس تکی در آتلیه

اغلب عکاس‌ها در هنگام پیشنهاد عکس عروس و داماد ایرانی در آتلیه، ژست تکی عروس خانم را درنظر می‌گیرند. در این ایده آیتم‌هایی همچون دسته گل و تور عروس به جذابیت بیشتر عکس تکی عروس کمک می‌کنند و تصویری شگفت‌انگیز ایجاد خواهند کرد. در عکس تکی عروس، عروس خانم می‌تواند باتوجه‌به راهنمایی‌های عکاس به بهترین حالت بایستد یا لباس خود را به بهترین حالت روی زمین نگه دارد.

ژست داماد تکی

ژست داماد تکی در آتلیه

ژست داماد تکی در آتلیه

یکی دیگر از ایده‌های ژست عکس عروس و داماد در آتلیه، ژست تکی داماد درنظر گرفته می‌شود. در این عکس، عکاس می‌تواند تصویر پرتره جذابی از داماد بگیرد یا از مراحل آماده‌شدن او عکاسی کند. پاپیون، کراوات و دکمه سرآستین آیتم‌های جذابی در ژست تکی داماد هستند.

عکس عروس و داماد با حلقه

عکس عروس و داماد با حلقه

عکس عروس و داماد با حلقه

یکی از مهم‌ترین اکسسوری‌های عروس و داماد حلقه ازدواج آن‌ها است که از این اکسسوری در ایده های عکس عروس و داماد در آتلیه استفاده می‌کنند. در این ژست عکاسی عروس و داماد، تمرکز و فوکوس عکس بر روی حلقه‌های زوج‌ها خواهد بود و در برخی مواقع برای زیباترشدن عکس، فضای اطراف حلقه تار می‌شود. ایده‌های زیادی برای گرفتن عکس با حلقه وجود دارد.

پیشنهاد مطالعه:  نکات مهم برای عکاسی فرمالیته عروس؛ تحقق رویاها!

ژست ایستاده و مستقیم عروس و داماد

ژست عکس ایستاده و مستقیم عروس و داماد در کنار هم نه‌تنها هیچ وقت قدیمی نمی‌شود، بلکه یکی از ضروری‌ترین ایده‌های ژست عکس عروس و داماد در آتلیه به‌حساب می‌آید. این ژست عروس و داماد، معنای نمادین دارد که باهم بودن آنها را در اوقات خوب و بد نشان می‌دهد.

ژست ایستاده و مستقیم عروس و داماد

در ژست ایستاده با‌توجه‌به استایل عکاسی عروس و داماد، زوج‌ها این امکان را دارند تا حالت‌های دیگری بیافزایند. به‌عنوان مثال آن‌ها می‌توانند به‌هم تکیه دهند، چشم‌درچشم هم به‌هم عاشقانه نگاه کنند، به دوردست‌ها بنگرند، خنده‌های عمیق و از ته دل داشته باشند یا مواردی از این قبیل که جذابیت عکس را بیشتر می‌کند.

ژست برگردان عروس

ژست برگردان عروس

ژست برگردان عروس

احتمال دارد این ایده ژست عروس و داماد در آتلیه اینستاگرام را زیاد دیده باشید. برخی از عکاسان با تیزهوشی موقعیتی را در کنار آبگیر انتخاب می‌کنند که از طریق نورپردازی برگردان تصویر عروس در آب مشخص می‌شود. این عکس به‌عنوان یکی از برترین ژست‌ها در هر آلبومی به‌شمار می‌رود.

ژست دست ‌در دست هم

ژست دست ‌در دست هم عروس و داماد

ژست دست ‌در دست هم عروس و داماد

ایده عکس عروس و داماد دست‌دردست هم یکی از محبوب‌ترین ژست عکس عروس و داماد در آتلیه به‌حساب می‌آید و این عکس در هیچ زمانی قدیمی نخواهد شد. ژست عکس دست‌دردست عروس و داماد می‌تواند با زاویه بسته گرفته شود که فقط دستان و حلقه‌های آن‌ها را نشان دهد. در این ژست، عروس و داماد این امکان را دارند تا باتوجه‌به لوکیشنی که در آن هستند نظیر خیابان، ساحل و پارک سبز، درحالی‌که دستان یکدیگر را گرفته‌اند، با لبخند در کنار یکدیگر قدم بزنند.

پیشنهاد مطالعه:  9 تا از بهترین آتلیه‌ های مذهبی در تهران؛ کادر محجبه و حرفه‌ای

ژست آغوشی عروس و داماد

ژست آغوشی عروس و داماد

ژست آغوشی عروس و داماد

ژست آغوشی عروس و داماد یکی از ایده‌های ژست عکس عروس و داماد عاشقانه و رمانتیک محسوب می‌شود. البته در این نوع ژست، فضای عکاسی در زیبایی نهایی آن بسیار تاثیرگذار است. به‌عنوان مثال زوج‌ها این عکس را در فضای بسته همچون آتلیه یا در فضای باز یعنی بر روی یک پل چوبی، در غروب آفتاب یا در لوکیشن ساحلی خواهند گرفت.

پیشنهاد می‌کنیم اگر به دنبال آتلیه عکاسی خوب در شهر کرج هستید، از لیست آتلیه عکاسی کرج دیدن کنید.

عکس با دسته گل

عکس با دسته گل عروس در آتلیه

عکس با دسته گل عروس در آتلیه

دسته گل عروس آیتمی که نه‌تنها برای ژست‌های تکی عروس بلکه برای ژست عکس عروس و داماد در آتلیه نیز کاربرد دارد. عکاس‌ها معمولا در عکس‌های تکی عروس ایده‌های بوییدن گل‌ها، پنهان‌کردن نیمی از صورت با دسته‌گل و نگه‌داشتن دسته گل در کنار دامن را پیشنهاد می‌دهند. عکس دونفره با دسته گل نیز در لوکیشن‌های مختلف و با حالت‌های متفاوت گرفته می‌شود.

عکس عروس با تور

عکس عروس با تور عروس در آتلیه

عکس عروس با تور عروس در آتلیه

همان‌طور که گفته شد تور عروس یکی از آیتم‌های مهم و کاربردی در ایجاد مدل های عکاسی عروس و داماد در آتلیه است. این آیتم به عکاس‌ها کمک می‌کند که در عکس‌های زوج‌ها تقدس ازدواج را به تصویر بکشند. باتوجه‌به لوکیشن و حالت بدن، تور می‌تواند عروس را همانند یک فرشته در عکس‌ها نشان دهد. به‌همین‌دلیل عکس‌هایی که در آن بر تور عروس فوکوس می‌شود از محبوبیت بالایی برخوردار هستند.

عکس تاریخ عروسی

عکس تاریخ عروسی

عکس تاریخ عروسی

یکی دیگر از ایده‌های ژست عروس و داماد رمانتیک که امروزه ترند شده است، عکس از تاریخ عروسی خواهد بود. این ایده نه‌تنها برای عروس و دامادهای در روز عروسی کاربرد دارد، بلکه زوج‌ها این امکان را دارند تا از آن برای عکاسی سالگرد عروسی خود نیز بهره ببرند. در این ایده آن‌ها می‌توانند با استفاده از اکسسوری‌های مختلف، در مکان‌های متفاوت و با حالت‌های بدنی متنوع تاریخ عروسی خود را نشان دهند.

جمع‌بندی جدیدترین ژست عکس عروس و داماد

ایده‌های متفاوتی برای ژست عکس عروس و داماد در آتلیه و در لوکیشن‌های مختلف وجود دارد. زوج‌ها این امکان را دارند تا باتوجه‌به سلیقه خود هر یک از این ایده‌ها را برای آلبوم خود انتخاب کنند. علاوه‌بر ژست مناسب، عواملی همچون نور، مکان و زاویه مناسب در جذابیت یک عکس تاثیرگذار هستند. وجود اکسسوری‌هایی نظیر حلقه زوج‌ها، دسته گل و تور عروس، ژست‌های عروس و داماد را زیباتر می‌کند.

تبلیغات مزون ویونا
تبلیغات مزون ویونا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *